Yüz Germe

Her yüz hareketlerimizde yüzümüzdeki kolajen yavaşça tükenir. Zamanla sarkmalar meydana gelir. Zamanı durduramayız. Her yeni gün bizlere yeni bir getiridir. Zamanla Yüzümüzdeki sarkmalardan dolayı daha iyi görünmek için çeşitli yöntemlere başvurmaya başlarız. Bu yöntemlerden biride yüz gerdirme yani cerrahi estetik. Belkide en uzun ve çabuk sonuç alınan yöntemdir.

yuzGerdir2

Her yaşın bir güzelliği var derler ama genç görünmekte de geri kalamazlar. İnsanoğlunu memnun etmek zordur. Memnunmuş gibi görünürüz ama hep daha iyisini isteriz. İsteriz ki hep genç güzel ve sağlıklı olalım. Ama doğa buna müsaade etmez. Her canlı doğar büyür ve ölür. Önemli olan bize verilen süreyi kaliteli ve iyi yaşamak. Kendimize değer verelim sevelim ve bakalım. Hoş görünmeyi her insan ister. Bir bayan olarak genç görünmek isterim tabiki. Ben daha genç görünmek için yüzümü gerdirmek isterim.

Lakin, uygun fiyat ve iyi bir doktor bulmak lazım. İkisi bir arada biraz mümkün gözükmez ama şartları zorlarım. Aynaya her baktığımda beklide daha severek bakarım kendime. Yani güzel olmak ve güzel görünmek için her insan ister. Bu konuda günümüzde bizlere sunulan teknolojileri sonuna kadar kullanma taraftarıyım. Bu cerrahi operasyon olabilir, ameliyatsız tedavi olabilir, bitkisel olabilir. Ne olursa olsun hangisi uygunsa onu seçer ve kendimi mutlu ederim. Tabiki yaşlanmamı durdurmam ama kalan zamanımı mutlu geçiririm.

Yüzdeki yaşlanma kaçınılmazdır. Yüz germe girişimiyle elde edilebilecek sonuçların sınırlı olabileceğini anlamak ve psikolojik olarak dengeli olmak önemlidir. Gerçekçi beklentiler ve plastik cerrahın konuya hakimiyet ve deneyimine dayalı güven daha ilk görüşmede oluşmalıdır. Yeni şeklin farkına daha iyi varır ve keyfini çıkarmaya başlarsınız.